Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy
strzałkaAktualności
[25-09-2020 2020:53:27]
Wezwanie akcjonariuszy Spółki do złożenia dokumentów akcji w celu ich dematerializacji
Zarząd International Court of Arbitration – Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy S.A. (KRS 0000453748) wzywa wszystkich akcjonariuszy Spółki...
[10-10-2013 2013:14:27]
Księgi wieczyste – zmiana ustawy o księgach wieczystych i hipotece

Podstawowe zmiany nowelizacyjne:

[02-10-2013 2013:29:25]
Prawo pracy - zmiany
23 sierpnia 2013 roku weszła w życie nowelizacja Kodeksu Pracy i ustawy o związkach zawodowych, wprowadzająca dłuższe okresy rozliczeniowe oraz ruchomy czas pracy.

Strona 1 z 7  > >>

MSA BIURO WROCŁAW:
ul. Swojczycka 116 a/4
51-502 Wrocław

Tel.: +4871/ 348 26 82
Fax: +4871/ 733 40 01
E-mail: arbitraz@msa.pl

Osoby zainteresowane organizowanymi przez MSA szkoleniami zapraszamy na stronę

www.WynegocjujTo.pl

baner
strzałka

NEGOCJACYJNA PIRAMIDA SUKCESU

Historia powstania cyklu szkoleń NEGOCJACYJNA PIRAMIDA SUKCESU

 

Poszukując przed kilku laty ofert firm szkoleniowych, zespół ekspertów działających przy Międzynarodowym Sądzie Arbitrażowym, nieusatysfakcjonowany ówczesnymi propozycjami, stworzył własny program szkoleń. Jest on nowatorski i niepowtarzalny pod względem metod dydaktycznych, wielości realizowanych funkcji, spójności i długoterminowej konsekwencji. NEGOCJACYJNA PIRAMIDA SUKCESU™ stanowi „drogę środka” pomiędzy często przypadkowymi i doraźnymi szkoleniami oferowanymi na rynku i studiami specjalistycznymi.

Zakres NPS:

Negocjacyjna Piramida Sukcesu to program składający się ze szkolenia głównego, oraz 4 modułów seminarium specjalistycznych. Seminaria specjalistyczne prowadzone są dla osób, które zdobyły wiedzę z zakresu negocjacji opisaną w szkoleniu dedykowanym. Ich celem jest doskonalenie umiejętności w sposób aktywny przy jednoczesnym jej uzupełnianiu o wiedzę specjalistyczną. Seminaria są dwudniowe. Obecnie oferujemy:

SZKOLENIE OGÓLNE Z NEGOCJACJI

I. Strategie i taktyki negocjacyjne

II. Negocjator

III. Techniki negocjacyjne i komunikacja

IV. Negocjacje międzykulturowe

Czy i Ty powinieneś doskonalić się w sztuce negocjacji?

Jeżeli zauważasz, że ludzie, którzy potrafią przekonywać odnoszą większe sukcesy w życiu zawodowym i osobistym, niż ci, którzy nie wykształcili tej umiejętności – tak, powinieneś.
Jeśli zdarza się, iż pod wpływem innych osób decydujesz się na rozwiązania wbrew sobie, niekorzystne lub krzywdzące – tak, zdecydowanie.
Jeśli potrafisz zawsze, kiedy chcesz przekonać innych do swoich racji – gratulujemy i trochę zazdrościmy – nie musisz, chyba że chcesz swoją wiedzę zweryfikować, uzupełnić i udokumentować certyfikatem MSA .

Kiedy podjąć decyzję?

Najszybciej jak to możliwe, najlepiej dziś. Nie dotyczy osób, które są absolutnie przekonane, że wszystko i zawsze lepiej odłożyć do jutra.

Którą ofertę wybrać?

Najlepszą. Zapytaj tych, którzy Twoim zdaniem są mistrzami o ich lektury i szkolenia. Albo znajdź firmy, czy instytucje, których skuteczność oparta jest na profesjonalizmie negocjatorów i dowiedz się, w jaki sposób ich kształcą.

Najważniejsze założenia

· Nawet najlepszych negocjatorów (managerów, handlowców, mediatorów itd.) należy nieustannie szkolić, podnosząc ich poziom wiedzy oraz przekonanie o własnej kompetencji.

· Doborem treści i metodyką szkoleń można i należy zrealizować wszelkie cele stricte merytoryczne, jak i te związane z budowaniem i integrowaniem skutecznych zespołów, czy też nagradzaniem pracowników firmy. System powinien zapobiegać wypaleniu zawodowemu i wskazywać możliwości rozwoju kwalifikacji w harmonii z rozwojem osobistym.

· Program szkoleń powinien konsekwentnie uwzględniać doskonalenie umiejętności pracowników w czasie - stosowanie w praktyce nabytych na szkoleniu umiejętności ma prawo powodować pytania i wątpliwości. Pomoc trenera po szkoleniu może się okazać nie mniej ważna niż samo szkolenie, kapitalnie wpłynąć na podwyższenie kompetencji pracowników poprzez lepsze zapamiętanie oraz ugruntowanie wiedzy i jej praktyczne zastosowanie.

· Trenerzy powinni wykorzystywać techniki umożliwiające lepsze zapamiętywanie materiału szkoleniowego i powinni pozostać w kontakcie z uczestnikami szkoleń przez pewien czas po zakończeniu zajęć, choćby w formie kontaktu mailowego czy telefonicznego.

· Szkolenie pracowników jest procesem ciągłym i daje tym lepsze efekty, im staranniej poszczególne fazy cyklu tworzą logiczną całość, z niezbędnym utrwalaniem wiedzy i bez zbędnych powtórzeń.

· Coraz większą popularnością cieszą się książki i kursy nauczające skutecznych metod przyswajania wiedzy, czy tylko mnemotechnik. Formuła naszych szkoleń przewiduje i ułatwia ich wykorzystanie. Stosujemy to rozwiązanie prawdopodobnie jako pierwsi i jedyni na rynku. Zapraszamy!!

Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę www.wynegocjujto.pl gdzie znajdują się opisy oraz terminy szkoleń.

Do zobaczenia w gronie Mistrzów – zarząd MSA

Opłaty za szkolenia należy uiszczać dopiero po akceptacji wybranego terminu, dane do przelewu - wskazanie terminu oraz tematu szkolenia

Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy Sp. z o.o.
Ul. Krakowska 119, 50-428 Wrocław

SWIFT: BREX PL PW WRO
PL 80 1140 1140 0000 5068 8600 1001